Důležité kontakty

||Důležité kontakty
Důležité kontakty2019-09-25T09:52:47+00:00
Ing. Zdeněk Huja jednatel společnosti, ředitel společnosti 475 137 111 zdenek.huja@ulimex.cz
Tomáš Huja jednatel společnosti, ředitel divize automatizace 475 317 114 tomas.huja@ulimex.cz
Ing. Zdeněk Machuta jednatel společnosti 475 240 413 ing.machuta@ulimex.cz
Tomáš Huja ředitel divize, jednatel společnosti 475 317 114 603 269 013 tomas.huja@ulimex.cz
Pavel Lorenc vedoucí střediska 475 240 457 733 613 147 pavel.lorenc@ulimex.cz
Rudolf Volenec zástupce vedoucího střediska 475 240 450 604 233 632 rudolf.volenec@ulimex.cz
Pavel Šašek projektant 475 240 451 605 132 303 pavel.sasek@ulimex.cz
Tomáš Zahradil technik realizace zakázek 475 240 452 737 145 749 tomas.zahradil@ulimex.cz
Ředitel divize
Stanislav Týř ředitel divize 475 240 420 604 233 625 tyr@ulimex.cz
Regionální manažeři
Pavel Hanzlík Ústí nad Labem 475240464 734 392 541 pavel.hanzlik@ulimex.cz
Jan Thiele Děčín, Česká Lípa a okolí 412 511 793 603 518 263 thiele@ulimex.cz
Stanislav Týř Praha a okolí 475 240 420 604 233 625 tyr@ulimex.cz
Petr Špičák Most, Chomutov a okolí 475 240 460 603 269 023 spicak@ulimex.cz
Realizační středisko – Topení, Voda , Plyn, ZTI
Pavel Hanzlík vedoucí střediska 475 240 464 734 392 541 pavel.hanzlik@ulimex.cz
Radek Zemina technik realizace zakázek 475 240 422 732 889 511 zemina@ulimex.cz
Jaroslav Rázl projektant 475 240 462 731 620 915 razl@ulimex.cz
Martin Belo technik realizace zakázek 475 240 454 737 204 333 belo@ulimex.cz
Rozúčtovací středisko
Karel Glasl vedoucí střediska 475 240 418 604 280 872 glasl@ulimex.cz
Josef Vondráček zástupce vedoucího střediska 475 240 425 737 204 331 vondracek@ulimex.cz
David Ježek středisko rozúčtování 475 240 417 731 620 914 jezek@ulimex.cz
Lukáš Heller středisko rozúčtování 475 240 416 lukas.heller@ulimex.cz
Dagmar Doležalová středisko rozúčtování 475 240 424 dolezalova@ulimex.cz
Dana Rodovská středisko rozúčtování 475 240 415 rodovska@ulimex.cz
Šárka Andrýsová středisko rozúčtování 475 240 421 sarka.andrysova@ulimex.cz
Lukáš Vítek ředitel divize 475 317 110 604 233 629 lukas.vitek@ulimex.cz
Zdeňka Hlínská ekonom společnosti 475 240 414 731 620 908 zdenka.hlinska@ulimex.cz
Hana Šindelářová účetní 475 240 436 hana.sindelarova@ulimex.cz
Marcela Salaková Mouchová středisko služeb recepce 475 240 411 731 620 903 marcela.salakova@ulimex.cz
Pavel Barborík provoz plynových kotelen
vedoucí skladu
475 240 454 731 620 909 sklad@ulimex.cz