Více o službě

|Více o službě
Více o službě2024-02-26T14:13:32+00:00

NOVÁ VERZE ISBM II

Nová verze aplikace ISBM II je tu pro Vás!

Vaše spotřeby vody, tepla jsou nyní on-line, vyzkoušejte si demo aplikace a zjistěte její výhody. Představujeme například funkci alarm, která vás v čas upozorní například na protékající vodu ve vaší domácnosti.

Nově i ve Vašem mobilu!

ISBM II – klikni a vyzkoušej si demo přístup!

Prostřednictvím přístupu přes internet provozujeme aplikaci, kde je možno získat informace o stavu a spotřebách bytových měřidel (vodoměrů TV, SV a indikátorů topných nákladů), historii nákladů a ostatní informace, které jsou důležité pro rozúčtování služeb spojených s bydlením.

Představujeme funkci ALARM

Funkce ALARM – včasná informace o úniku vody 

Rádi bychom Vám představili funkci alarm, která Vás včas upozorní na protékající vodu ve Vaší domácnosti. Tímto lze předcházet nechtěným únikům vody, zejména protékajících WC a haváriích na rozvodech vody. Tímto vším se ochráníte před nemalými finančními ztrátami a nepříjemným překvapením při vyúčtování nákladů za tyto služby. Vše si pohodlně nastavíte v naší aplikaci, funkci si můžete vyzkoušet v demoverzi na našich stránkách – ISBM II

Sledujte ON-LINE Vaše spotřeby

Systém indikace spotřeb služeb spojených s bydlením

Cílem této internetové aplikace je zpřístupnit informace o službách, které poskytuje firma ULIMEX spol. s r.o. svým odběratelům, pomocí internetového rozhraní z pohodlí svého domova. Odběratelé tím získávají možnost jednoduše kontrolovat stav bytových měřidel, na kterých je poskytována služba rozúčtování nákladů nebo jen informace o
stavech těchto měřidel.

Jak získám přístup do ISBM

Služba ISBM je určena pro naše smluvní partnery, pro které zajišťujeme službu rozúčtování dané služby. Našimi smluvními partnery jsou vlastníci objektů (společenství vlastníků, bytové družstvo, vlastník, popř. nasmlouvaný správce). Vlastníkům objektů, pokud mají o tuto služba zájem, předáváme přihlašovací údaje pro jejich objekt(y). Na základě těchto údajů je Vám schopen vlastník objektu předat přihlašovací údaje. Proto je v případě zajmu o tuto službu nutné kontaktovat vlastníka objektu s žádostí o předání těchto přihlašovacích údajů.

Upozornění: Zobrazované informace jsou zobrazovány v závislosti na četnosti odečtů bytových měřidel. Pro každodenní informaci a plnohodnotné využití ISBM je potřeba mít v objektu naistalován centrální sběr dat, který zajistí každodenní odečty. Služba ISBM je poskytována společností ULIMEX smluvním partnerům zdarma.

Moje spotřeby