Měření tepla a vody

||Měření tepla a vody
Měření tepla a vody2019-06-21T10:09:56+00:00

Měřiče tepla

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, instalujeme

Ultrazvukové měřiče tepla ULTRAHEAT firmy Landis+Gyr, které mají všechny vlastnosti, jaké mají moderní přístroje pro měření tepla (chladu) mít. Jedná se především o spolehlivost, hospodárnost a snadnou použitelnost (v případě požadavku nabídneme i jiné typy měřičů – např. mechanické, indukční).

Ultraheat 2WR5 – jedinečný, univerzální a variabilní ultrazvukový měřič tepla
Ultraheat 2WR6 – kompaktní ultrazvukový měřič tepla
Ultraheat 2WR7 – ultrazvukový průtokoměr měřiče tepla s volně nastavitelným impulsním výstupem

Na měřící techniku v plné míře zajišťujeme záruční, pozáruční servis a následné metrologické služby.
Naše společnost obdržela od firmy Landis+Gyr autorizaci pro dodávky, montáž a servis měřidel, o čemž svědčí následující reference.

SKALAR III OS

Objektové měření dodaného množství teplé vody

Bezúdržbová měřící sestava SKALÁR III OS, měří dodané množství teplé vody (TV) pro účely poměrného rozdělení nákladů rozdílovou metodou „B“ dle MPM 22-07. Sestava Vám spolehlivě zajistí měření TV pro účely poměrného rozdělení nákladů na tepelnou energii, tak jak to ukládá § 78, odstavec 6, energetického zákona č. 158/2009 Sb.

V současné době jsou různé názory na objektové měření spotřebovaného množství teplé vody mezi dodavatelem a odběratelem. S některými názory se můžete seznámit na nezávislých stránkách odběratelů na objektové měření TV, a jejich pohledu na objektivnost vyúčtování za dodávku teplé vody.